LED AYDINLATMA

LED AYDINLATMA


Light Emitting Diode (Işık Yayan Diyot), yani kısaca LED, en yeni aydınlatma teknolojisidir. Sağladığı faydalar sebebiyle, kullanımı tüm dünyada hızla yaygınlaşmaktadır.

Karbondioksit salımı yok denecek kadar az olan LED, çevre dostu bir aydınlatma teknolojisidir. Üstelik LED lamba ve armatürlerin yapısında cıva gibi ağır maddeler ve halojen gazlar bulunmadığı için, kullanım süreleri dolduğunda bile doğaya zararları yoktur.

Uzun çalışma ömrü ve darbelere karşı dayanıklı yapısı sayesinde bakım gerektirmeyen LED aydınlatma ürünleri, özellikle müdahale edilmesi zor alanlarda mükemmel çözümler sunar.

 

Vestel Led Aydınlatma Hakkında

Vestel LED lamba ve armatürlerin UV ışınımı yok denecek kadar azdır, manyetik alanlarıysa hiç yoktur. Bu özellikleriyle sağlığınızı tehdit etmez ve tasarruflu lambaların yol açtığı gibi depresyona, cilt hastalıklarına ve göz rahatsızlıklarına sebep olmaz.

Vestel LED aydınlatma ürünlerinin yüksek renksel geri verimleri, nesnelerin gerçek renkleri ile algılanmasını sağlar. Işık verimliliği yüksektir ve yaydığı ışıkta titreşim olmaz.

LED aydınlatma oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir. Otomasyon ile uyumludur, farklı renk sıcaklıkları ve DİM edilebilir seçenekleri de mevcuttur. Siz de kullandığınız geleneksel aydınlatma ürünlerini Vestel LED lamba ve armatürler ile kolayca değiştirebilirsiniz.